Türkiye içindeki faaliyetlerin yanısıra, dünyadaki uygulamaların paralelinde yurtdışı bir ortaklığın kaçınılmaz olduğunun bilincinde olan müşavirliğimiz, önümüzdeki yıllar içinde dünyanın saygın denetim ve müşavirlik kuruluşlarından birinin üyesi olma hedefindedir.

faaliyete başladığımız günden bugüne kadar, müşterilerimizin muhasebe sistemleri, raporlama, vergisel yaklaşımlar, denetim ve iç denetim uygulamaları açısından uluslararası normların üzerine taşıyarak kârlı bir şekilde büyümelerini sağlamak firma misyonumuz benimsenmiştir.

Hiçbir zaman vazgeçmediğimiz bağımsızlık, etik standartlar ve dürüstlük ilkelerimiz ışığında, şirketimiz prestijli müşteri portföyü ile amacımız Türkiye’nin en büyük denetim ve müşavirlik firmaları arasında yer alması hedefimiz olup  geçmişten bugüne varolan tecrübesiyle değişik sektörlerden çok sayıda yerli ve yabancı ortaklı firmaya, profesyonel personeliyle beraber hizmet vermektedir.Ayrıca Şirketimiz, İş ve sosyal Güvenlik hukuku ve Ticari Hukuk alanında bağımsız iki ayrı hukuk bürosu ile de profesyonel çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.

Defne Denetim ve Mali Müşavirlik’in Müşterileri Tarafından Tercih Edilme Nedenleri

  • Yerel ve uluslararası mali mevzuat konusunda tecrübeli, yetkin ve üst düzey bilgi birikimi olan insan gücüne sahiptir.
  • Müşterilerinin stratejik, finansal ve kurumsal hedeflerine ulaşması noktasında uzun vadeli partnerdir.
  • Müşterilerin finansal ve mali raporları Kurumsal Denetimin ortakları ve üst düzey yöneticileri tarafından bizzat değerlendirilir. Müşteriler firma ortaklarına direkt olarak ulaşma ve destek alma imkanına sahiptir.
  • Müşterilerinin karşı karşıya olduğu zorlukları anlayıp, en uygun ve etkin çözümleri doğru bir planlamayla müşterilerine ulaştıracak kadar onlara yakındır.
  • Muhasebe, mali müşavirlik, yeminli mali müşavirlik, bağımsız denetim ve yönetim danışmanlığı hizmetlerini tek çatı altında topladığından dolayı müşterilerine zaman ve maliyet avantajı sağlar.
  • Bordro işlemlerinde muhasebenin ötesinde hukuki destek sağlanır.